Tworzymy partnerstwa oparte na zaufaniu, które przynoszą wzrost

Nasza globalna sieć marketingu afiliacyjnego pozwala reklamodawcom i wydawcom różnej wielkości rozwijać ich biznes online.
Dołącz do naszej sieci

21.200+

reklamodawców

241.000+

aktywnych wydawców

194

milionów sprzedaży w 2021 r.

Solutions

Rozwiązania dla reklamodawców

Dzięki połączeniu zaawansowanych technologii oraz doświadczenia w zakresie zarządzania kampaniami online, łączymy reklamodawców i agencje z użytkownikami na całym świecie.


Grow your brand's reach

Rozwiązania dla wydawców

Zarówno największym wydawcom, jak i początkującym blogom i startupom umożliwiamy nawiązywanie korzystnych relacji partnerskich z najbardziej znanymi markami na świecie.

Partner with brands you love

Przedstawiamy Awin Access, nasze nowe, samoobsługowe rozwiązanie

Nasza nowa usluga stworzona jest wyłącznie na potrzeby początkujących firm, akceleratorów, start-upów i przedsiębiorców, umożliwiając Ci łatwy start w marketingu afiliacyjnym.

Przy minimalnych zobowiązaniach, braku opłat startowych i niskich kosztach komercyjnych, początkujące biznesy mogą szybko i łatwo zintegrować się z platformą Awin. Samodzielnie zarządzaj swoim programem i buduj partnerstwa z wydawcami, zwiększając ekspozycję marki, traffic i sprzedaże - kluczowe dla młodych firm.

Newsy i wydarzenia

Przedstawiamy Awin’s Power 100

Awin Report 2022: Power 100 to pierwsze opracowanie w branży przedstawiające najbardziej obiecujące partnerstwa z wszystkich rynków i sektorów na naszej globalnej platformie. #Power100 to źródło informacji oraz inspiracji, które tylko w 2021 r. pozwoliło wygenerować łączny przychód 4,5 mld USD i sprzedaż na poziomie 53 mln. Dobry sposób na usprawnienie własnych działań w zakresie marketingu partnerskiego.